O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo Montażowe Alpinex w obecnej formie istnieje od 20 lat. Wywodząc się ze środowiska górskiego, jako miłośnicy alpinizmu połączyliśmy pasję z pracą zakładając w 1989r. firmę Alpinex. Na początku działalności głównie wykonywaliśmy prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych takich jak: malowanie elewacji, antykorozja obiektów wysokich, mycie szyb.

W miarę upływu lat nabieraliśmy doświadczenia, realizowaliśmy coraz trudniejsze zlecenia, rozwijaliśmy bazę sprzętową i stopniowo zwiększało się zatrudnienie pracowników. W trakcie realizacji zleceń wykonywaliśmy ekspertyzy obiektów budowlanych, projekty, montaże konstrukcji stalowych.

Obecnie firma Alpinex jest doskonale zorganizowaną firmą wykonującą wszelkie prace konstrukcyjne poczynając od projektu przez wykonawstwo. Posiadamy wytwórnie konstrukcji stalowych wyposażoną w najnowocześniejszy park maszynowy, dział projektów i ekspertyz oraz kosztorysowania, zaplecze magazynowe i socjalne. Prowadząc działalność od 20 lat zrealizowaliśmy kilkaset obiektów o różnym przeznaczeniu. Były to maszty, wieże, hale i wiaty stalowe, instalacje odpylania i kanały spalin, montaże i demontaże kominów.

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i nowoczesne technologie w oparciu o które działamy są gwarantem rzetelnie i terminowo wykonanych zleceń. Jesteśmy przygotowani organizacyjnie i technicznie do profesjonalnego wykonania każdego zadania w zaplanowanym terminie i najwyższym standardzie.

Strona główna Napisz do nas

Przedsiębiorstwo Usługowo Montażowe
"ALPINEX" s.c.

42-200 Częstochowa
ul. Sieroszewskiego 14/7

Tel./fax 034 365 04 97
Tel. kom. 604 962 633
e-mail: alpinexsc@alpinexsc.pl

Podstawą działalności naszej firmy jest kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych na terenie całego kraju, a w szczególności:
  • ekspertyzy obiektów budowlanych
  • projekty obiektów budowlanych
  • wykonanie wszelkich konstrukcji stalowych...

więcej...


Strona główna .. O firmie .. Oferta .. KontaktStrony www: Go3.pl